Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ARiMR: Na układy nie ma rady. Ale jest raport

Utworzony przez dziadek, 17 marca 2014 r. o 06:17
Hahaha, wstyd dla kancelari nmie dla ARiMR? No partia chłopska liczy chyba ze wyborcy to idioci. Każdy kto mieszka na wsi i się zetknął z tą instytucją wie jak jest. Partia chłopska koniczynka to towarzystwo wzajemnej adoracji. To oni są największymi beneficjentami w rządzie i mają swój program "rodzina na swoim". Jak to powiedział Kazik Pesel to najbardziej szkodliwa partia w hostori III RP.
    DLA MNIE KAŻDY JEST DOBRY,  ABY  NIE PiS. MOŻE BYĆ NAWET PALIKOT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MNIE KAŻDY JEST DOBRY,  ABY  NIE PiS. MOŻE BYĆ NAWET PALIKOT.
czy to prawda że u Palikota to są sami kastraci, a Biedroń miał 500 kochanków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MNIE KAŻDY JEST DOBRY,  ABY  NIE PiS. MOŻE BYĆ NAWET PALIKOT.
To szykuj dupę Biedroń czeka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szykuj dupę Biedroń czeka!!!
wolę biedronia niż kaczyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej będzie jak zostanie wprowadzona monarchia a ja zostanę królem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MNIE KAŻDY JEST DOBRY,  ABY  NIE PiS. MOŻE BYĆ NAWET PALIKOT.   A czym się różnią ci od polis mroda (Twój Wibrator) od "zielonej zarazy" i POpaprańców??? Czterech (p)osłów od jasia nikodema p. (herbu gumowy fajfus) przeszło do klubu waldka strażaka, a w Lublinie 3 radnych - byłych pisowców - zapisało się do partyjki dbającej tylko o koryta dla swoich.  Trzeba mieć nieźle we łbie nas ranne,  aby w ogóle wspominać o takich kreaturach, a tym bardziej stawiać na nich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to nie moja bajka, ale .... "małość, niecność, nikczemność, haniebność, podłość, wyrachowanie, kłamliwość, obłudę, załganie, fałszywość, hipokryzję, plugawość, bezwstyd, brak skrupułów, cynizm i jedno wielkie zgniłe bajoro schizofrenicznej blagi" - to moim zdaniem synonim pewnej partii mieniącej się obrotową i nieco pokrewnej cyt. "Chamoobronie". Czepiając się władzy niczym przysłowiowe g... statku, płynie do przodu z PO, powoli prywatyzując i zawłaszczając Polskę. Wcześniej robiła to z SLD. Kto w końcu położy temu kres?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni czytelnicy, nie martwcie się o "nich"...Nic sobie nie dadzą zrobić. Nie po to weszli z Tuskiem w koalicję by byc narażonym na szykany ze strony władzy.... Kto nie wierzy , że nie spadnie im włos z głowy? ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci młodzi specjaliści od przecinania wstęg zarabiali bardzo dobrze.Tym bardziej ta informacja o dofinansowaniu studiów dla Pana radcy to wręcz kompromitacja tego człowieka.Jak trzeba być pazernym i bezczelnym żeby połakomić się i na takie coś.Biedny studenciak.To,że ktoś taki pochodzi z tego regionu to po prostu wstyd i żenada.
Ale nie pochwali się , że jest jeszcze specjalistą od spraw doprowadzania doi upadłości poszczególnych odziałow PKS w Lubelskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie pochwali się , że jest jeszcze specjalistą od spraw doprowadzania doi upadłości poszczególnych odziałow PKS w Lubelskiem
czyżby chodziło o zadłużony PKS Międzyrzec,gdzie też jest w radzie nadzorczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam pogląd 'Gościa'  Dla mnie również, każda partia będzie lepsza od sekty pisowskiej. Tyle krzywd, które wyrządziła sekta Polsce i Polakom powinno wystarczyć, aby odstawić ją w pokrzywy. Pis przy władzy to dramat mojej, pdkreślam, mojej ojczyzny. Nie róbmy tego, Polska będzie się rozwijać, aby sekta tylko nie szkodziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę biedronia niż kaczyzm
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę biedronia niż kaczyzm
Olej BUCU biedronia !!! ja w ciebie zainwestuję swoją DZIDĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę biedronia niż kaczyzm
Tylko kup dobrą wazelinę do smarowania dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kup dobrą wazelinę do smarowania dupy
  Czyli masz jakieś doświadczenie, że wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli masz jakieś doświadczenie, że wiesz.
To ty wolisz biedronia , ja wolę swoją żonę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty wolisz biedronia , ja wolę swoją żonę
  Ale muszę Cie zmartwić, nie możesz nazywać Janusza żoną, takie prawo jeszcze nie obowiązuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie słabi uznają to, co dla nich jest użyteczne. Zapierają się siebie aby uzyskać ochronę. Na zewnątrz demonstrują altruizm,miłość, pokorę, patriotyzm, wiarę. Taka jest ich moralność na pokaz, ustanawiają hiearchię wartości, ale nie dla siebie. U źródeł tej moralności znajduje się resentyment, uczucie zawiści. Moralność współczesna, to idea wszelkich wolności, takiej która nie wymaga uzasadnienia i odpowiedzialności. Prawda ma charakter zmienny, subiektywnej rzeczywistości, zależy od aktywności jednostki, wiąże się z perspektywą kariery i dominacji w grupie. System wartości z konstrukcjami podmiotu dla zwykłego człowieka czyni z niego niewolnika, który kieruje się instyktami. Wola mocy władzy to umijętność indoktrynacji społeczeństwa, zniewalania ich umysłów. Rozumienie czegoś dla wielu jest wyjściem poza siebie samego. Ten który pozna mechanizmy działania władzy uważa siebie za nadczłowieka, taki imunitet uzyskuje z nadania partii i nie ma to nic wspólnego z mandatem społecznym uzyskanym od suwerena narodu. Takiego mandatu nie ma, to co się dzieje jest  z nadania grupy interesu, która w ten sposób kontroluje życie społeczne i zabezpiecza sobie byt i władzę. Czy można coś więcej powiedzieć o muszkieterach z Międzyrzeca? Oni walczą z ,,kardynałem", mówiąc oględnie z pisem. Dla nich królem był JFS, on ich namaszczał do służby dla dobra ojczyzny, oni byli jego filarem w kampaniach wyborczych. To oni zaspakajali próżność króla, wiedząc, że jest nagi i przyzwalał na działania, które miały tworzyć mit sukcesu. Prawda okazała się brutalna, dobrał sobie ludzi słabych, bez idei i za to na równi z nimi powinien ponieść konsekwencje polityczne. Gdyby to byli ludzie honoru to wielu z nich złożyłoby swe mandaty, nie czekając na wnioski prokuratury i wyroki sądowe. To mnie utwierdza, że Wojtek Siejka miał rację wieszając swoje banery przed laty w Drelowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Krzysztof Mokrzycki, zastępca dyrektora Podkarpackiego Ośrodka Regionalnego na stanowisku naczelnika Wydziału w Biurze Powiatowym w Hrubieszowie zatrudnił brata żony, a siostrę żony na stanowisku specjalisty w biurze kontroli Lubelskiego Ośrodka Regionalnego. Zadbał także o męża siostry, którego uczynił starszym specjalistą w Biurze Powiatowym już na swoim terenie, bo w Kolbuszowej."   ... parodia. :D Rodzina na swoim
Krzysztof Mokrzycki na pewno nie zatrudnił sióstr siostry i brata siostry, bo to jest inny rejon. Krzysztof Mokrzycki jest też "za krótki" by mieć takie wpływy by zatrudniać wszytkich pociotów, tym bardziej, że nie posiada szczególnych predyspozycji. Raczej należało by poszukać, kto stoi " nad rodziną Mokrzyckich" ? Krzystof to skrajny prawicowiec, od zawsze miał opinię " nie do ruszenia"...Według niekoniecznie tylko plotek ochronnego parasola należałoby szukać wśród purpuratów...Zadanie jest dosyć proste by połączyć rodzinne wątki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku to główny kandydat hetmana niby lubelskiego a właściwie czyj !!! Litwiniuk to hańba PSL-u a co gorsze jeszcze ryja podnosi ! Zobaczcie na oświadczenie majątkowe ten gnój nie mylić z obornikiem bo to nawóz - zarobił 526tysięcy zł w roku i dorobił się licząc na zł 1milion oszczędności na lat ok.35 !! I jeszcze śmie błazen otwierać ryja !! Skończony złodziej bydlak i łapownik !! A co jego donator tow. Stefaniuk zwany franio jerzy !! Toż to łon główny kadrowy drelowo-międzyrzeckiej bandy psującej opinie 120-letniego PSL-u samorządu i ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...